Į pradžią Svetainės žemelapis
English
Poskyriai
Folkloro
Tautodailės
Papročių ir apeigų
Muzikos
Teatro
Choreografijos
Regionų kultūros informacija
Etninės kultūros
Mėgėjų meno
Kultūros centrų
Leidybos
Biblioteka
Liaudies kūrybos archyvas
Žurnalas „Liaudies kultūra“
Įrašų studija

Lietuvos nacionalinis kultūros centras
Barboros Radvilaitės g. 8, 01124 Vilnius, Lietuva
Tel.: (8 5) 261 1190, 261 2540
Faks. (8 5) 261 2607
El. p. lnkc@lnkc.lt
 

Darbo laikas:
I–IV 8.00–17.00, V 8.00–15.45
Pietų pertrauka 12.00–12.45

Valstybės biudžetinė įstaiga
Kodas 190758519
A. s. LT517300010002455760, „Swedbank“ AB, banko kodas 73000.

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.

 

Kultūros vadovų kūrybinė akademija 2016

Kultūros vadovų kūrybinė akademija
 

Siekdamas ugdyti šiuolaikiškus, novatoriškus kultūros centro vadovus ir administratorius, skatinti jų kūrybiškumą, Lietuvos nacionalinis kultūros centras nuo 2016 m. rugpjūčio rengė tęstinį kūrybiškumo ugdymo ir kvalifikacijos tobulinimo seminarų ciklą „Kultūros vadovų kūrybinė akademija“. Akademijoje, kuri vyko Dubingiuose, Molėtų r., paskaitas skaitė, mokymus vedė režisierius Gytis Padegimas, vienuolė, pedagogė, socialinių mokslų daktarė Zita Nauckūnaitė, Etninės kultūros globos tarybos narys Jonas Vaiškūnas, etnologas, rašytojas ir vertėjas Dainius Razauskas, UAB „Fabula ir partneriai“ viešųjų ryšių ekspertai Mykolas Katkus ir Balys Narbutas, asmeninio ugdymo konsultantė Liana Mogišaitė, ir kiti kviestiniai lektoriai bei visuomenei žinomi žmonės. Seminarų metu akademijos dalyviai įgijo ryšių su visuomene vadybos, komunikacijos programų planavimo ir įvaizdžio kūrimo žinių, mokėsi retorikos meno, diskutavo apie etninės kultūros reikšmę, kultūros centrų padėtį, ieškojo būdų kultūrai savo regionuose aktyvinti, kūrė įvairius bendradarbiavimo projektus. Taip pat buvo keičiamasi informacija kultūros centrų politikos kūrimo, programų, įstatymų ir kitais aktualiais klausimais.

„Kultūros vadovų kūrybinės akademijos“ seminarų ciklą vainikavo Jungtinio Lietuvos kultūros centrų vadovų choro premjerinis koncertas, gruodžio 12 d. surengtas naujoje Dubingių (Molėtų r.) Šv. Jurgio bažnyčioje.

Kaip mokymo priemonę, skatinančią gilintis į chorinio dainavimo subtilybes, ugdyti kūrybiškumą ir tobulinti kvalilifikaciją, chorą šių metų rudenį subūrė Lietuvos nacionalinio kultūros centro direktorius Saulius Liausa. Jungtiniame kultūros centrų vadovų chore dainuoja visi kūrybinės akademijos dalyviai: 40 choristų iš 16 skirtingų Lietuvos miestų. Koncertui Dubingių bažnyčioje kolektyvas parengė įvairią ir sudėtingą programą. Joje – Vytauto Miškinio, Nijolės Sinkevičiūtės, Juozo Naujalio, Vaclovo Augustino, Algirdo Martinaičio ir kitų žymių Lietuvos kompozitorių kūriniai.

Sėkmingai ir įdomiai šiemet savo veiklą pradėjusi „Kultūros vadovų kūrybinė akademija“ kitais metais žengs toliau, tęs pradėtus mokymus, siekdama kultūros darbuotojų profesionalaus asmeninio tobulėjimo bei kultūrinio ir kūrybinio regionų vystymosi.

 

   
   
   
   
   
   
   
   
   
 

 

Akimirkos iš Jungtinio Lietuvos kultūros centrų vadovų choro koncerto naujoje Dubingių (Molėtų r.)
 šv. Jurgio bažnyčioje.

 

 
  


  
2018  2014  2011  


 

Lietuvos kultūros centrai
Etninės kultūros antologija   
Etninės kultūros renginiai

Naujausias žurnalo 
„Liaudies kultūra“ numeris

© Lietuvos nacionalinis kultūros centras.
Visos teisės saugomos.
Sprendimas: Idamas.
Naudojama Smart Web.