LNKC logotipas

Dainų diena 2018
Aukso paukštė 2015 - Vokaliniai ansambliai

Nominacija 

GERIAUSIAS VOKALINIS ANSAMBLIS IR VADOVAS

Laureatas 
 
Šakių rajono Sintautų kultūros centro moterų vokalinis ansamblis 
 MOZAIKA 
 (vadovas Deividas Kerevičius)

 

Ansamblis „Mozaika“ buvo įkurtas 2006 m. Kolektyvas aktyviai koncertuoja Lietuvoje ir užsienyje, dalyvauja rajoninėse, regioninėse, šalies šventėse ir festivaliuose: „Zanavykų balsai“, „Giesmė“, „Džiūgaukim... Aleliuja“, „Te Deum Laudamus“, „Gieda žmonės ir paukščiai kartu“, „Skamba skamba dainos“, „Ruduo ir muzika“, „Po dainų skliautais“ ir kituose. 2011 m. „Mozaika“ išleido kompaktinį diską, 2014 m. parengė naują sakralinės muzikos programą.

Kolektyvo vadovo ir ansambliečių siekis nuolat tobulėti – atlikti sudėtingus šiuolaikinių kompozitorių kūrinius – davė puikių profesinių rezultatų, buvo parengtos rimtos konkursinės programos, laimėtos prizinės vietos konkursuose:

2007 m. gautas festivalio-konkurso „Nemunėlio vingiai“ Prienuose laureato diplomas, o 2010 m. – II vieta;
festivalyje-konkurse „Šilų aidai“ Šilalėje 2010 m. – laimėta III vieta savo kategorijoje, 2012 m. – I vieta, 2014 m. – taip pat skirta I vieta savo kategorijoje, o ansamblis pripažintas absoliučiu geriausiu šio konkurso kolektyvu;
tapo 2013 m. festivalio-konkurso „Kur aukštas klevas“ Guostagalyje (Pakruojo r.) absoliučiu nugalėtoju;
2013 m. festivalyje-konkurse „Šventosios gaida“ Taujėnų dvare (Ukmergės r.) skirta nominacija už geriausiai atliktą lietuvių liaudies dainą, o 2015 m. – absoliutaus nugalėtojo titulas;
2010 m. tapo respublikinio solistų ir vokalinių ansamblių konkurso „Sidabriniai balsai“ II laipsnio diplomantu;
2013 m. – tarptautinio konkurso „Silver Bells“ Daugpilyje, Latvijoje, II laipsnio diplomantu.

Deividas Kerevičius (gimė 1979-01-06 Marijampolėje) baigė Marijampolės aukštesniąją mokyklą ir Lietuvos edukologijos universitetą – įgijo pagrindinės mokyklos muzikos mokytojo, edukologijos ir socialinio darbo specialybes.

Šiuo metu taip pat vadovauja Šakių kultūros centro mišriam chorui.

D. Kerevičiaus iniciatyva Sintautų Šv. Mergelės Marijos ėmimo į dangų bažnyčioje vyksta tradicinis sakralinės muzikos festivalis „Giesmė“.

Vadovo credo: „Neturi laiko tas, kas neturi darbo...“