Dainų diena 2018
Laureatai

1999 m. –  Jonavos savivaldybės teatras ir režisierius Jonas Andriulevičius
                   Telšių Žemaitės dramos teatro jaunimo studija AGLIJA ir režisierė Laima Adomaitienė
                   Utenos kultūros rūmų lėlių teatras ZUIKIS PUIKIS ir režisierė Janina Baldauskienė

2000 m. –  Pasvalio krašto muziejaus teatras ir režisierius Gintaras Kutkauskas
                   Anykščių r. Viešintų vaikų folkloro teatras ŽAGINYS ir režisierė Galina Germanavičienė
                   Klaipėdos jaunimo centro vaikų lėlių teatras TREPSĖ ir režisierė Rimutė Peckuvienė

2001 m. –  Palangos “Grubusis” teatras ir režisierius Virginijus Milinis
                   Šiaulių r. Kuršėnų kultūros centro vaikų ir jaunimo teatras IKARAS ir režisieriai Leontina ir Petras Valskiai
                   Kauno r. Garliavos Jonučių vidurinės mokyklos jaunimo dramos studija VAIDYBA ir režisierius Jonas Daraškevičius

2002 m. -  Vilniaus Taurakalnio kultūros centro SENJORŲ teatras ir režisierius Ferdinandas Jakšys
                  Kretingos kultūros rūmų vaikų ir jaunimo teatras-studija ATŽALYNAS ir režisierius Algimantas Verbutas
                  Rokiškio r. Bajorų kultūros namų lėlių teatras ČIZ ir režisierė Nijolė Čirūnienė

2003 m. – Joniškio kultūros rūmų suaugusiųjų teatras ir režisierė Vanda Šalkauskienė
                  Telšių Žemaitės dramos teatro jaunimo studija AGLIJA ir režisierė Laima Adomaitienė
                  Alytaus “Drevinuko” darželio-mokyklos vaikų teatras ir vadovai Ieva Ivanauskienė bei Jonas Gaižauskas

2004 m. -  Kkaipėdos vaikų ir jaunimo klubo “Švyturys” teatro studija ir režisierė Živilė Dargytė
                  Kupiškio r. Skapiškio kultūros namų teatras “Stebulė” ir režisierė Vita Vadoklytė
                  Utenos kultūros centro “Žaliaduonių” teatras ir režisierė Alma Eigerdienė

2005 m. -  Nominacija GERIAUSIAS VAIKŲ TEATRAS IR VADOVAI
                  Plungės kultūros centro vaikų ir jaunimo teatras SAULA
                  Vadovai Sigita ir Romas Matuliai



Nominacija GERIAUSIAS JAUNIMO TEATRAS IR VADOVAI
Vilniaus Taurakalnio  kultūros centro teatro studija ELEMENTORIUS
Vadovai Eglė ir Gediminas Storpirščiai



Nominacija GERIAUSIAS SUAUGUSIŲJŲ MĖGĖJŲ TEATRAS IR REŽISIERIUS
Rokiškio kultūros rūmų liaudies teatras
Režisierius Jonas Buziliauskas








 
 

2006 m. – Šiaulių Vijolių vidurinės mokyklos lėlių teatras „Vijoliukas“ ir vadovė Orinta  Orlickienė
                  Kalvarijos savivaldybės kultūros centro teatras „Titnagas“ ir vadovas Kęstutis Krasnickas
                  Klaipėdos sav. kultūros centro Žvejų rūmai jaunimo teatras „Be durų“ ir vadovė Angisė Juškevičienė

2007 m.  - Joniškio kultūros centro vaikų ir jaunimo teatras BENDRAAMŽIAI ir vadovas Arvydas Butkus
                  Vilniaus Vasilijaus Kačialovo gimnazijos teatro studija ARLEKINAS ir vadovė Tatjana Timko
                  Birštono kultūros centro teatras ir vadovas Rimantas JACUNSKAS

2008 m. – Ukmergės kultūros centro KATINO MURKLIO lėlių teatras ir vadovė Natalija Kovarskienė
                  Vilniaus kurčiųjų reabilitacijos centro liaudies teatras MIMIKA ir vadovė Janina Mažeikienė
                  Pasvalio kultūros centro šokio teatras TANGO AND ir vadovai Sigitas Repšys bei Asta Liukpetrienė

2009 m. – Skuodo kultūros centro Žemaičių teatras ir vadovas Edmundas Untulis
                  Kupiškio r. Skapiškio kultūros centro vaikų teatras KŪ-KŪ ir vadovė Vita Vadoklytė
                  Klaipėdos M. Gorkio pagrindinės mokyklos teatras MASKA ir vadovė Galina Semionova

2010 m. – Kupiškio Kupos pradinės mokyklos lėlių teatras RYGAILIO ir vadovė Dalia Kaktienė
                 Joniškio kultūros centro Kriukų mėgėjų teatras ir vadovė Danguolė Musejukienė
                 Telšių Žemaitės dramos teatras ir vadovai Artūras Butkus, Laimutė Pocevičienė, Kastytis Brazauskas

2011 m.  - Jurbarko kultūros centro Konstantino Glinskio teatras ir vadovė Danutė Samienė
                  Šiaulių moksleivių namų vaikų ir jaunimo teatro studija „Kompanija šauni“ ir vadovai Dalė ir Virginijus Dargiai
                  Šakių „Varpo“ vidurinės mokyklos dramos studija ir vadovė Vilija Meškaitienė

2012 m. – Biržų kultūros centro mėgėjų teatras. Vadovė Vita Vorienė
                  Anykščių r. Viešintų klojimo teatras. Vadovas Vytautas Germanavičius
                  Šiaulių r. Gruzdžių Šeimos lėlių teatras ABRA KADABRA. Vadovė Jurgita Jasiškytė

2013 m.    Nominacija GERIAUSIAS VAIKŲ, JAUNIMO TEATRAS IR VADOVAS
                  Kauno miesto vaikų ir jaunimo teatras „Vilkolakis“.

                  Vadovai Stasė Ivanauskaitė ir Algis Kybartas

     

 Ignalinos gimnazijos teatras „Iki“. Vadovė Jolanta Narbutaitienė

Nominacija GERIAUSIAS SUAUGUSIŲJŲ MĖGĖJŲ TEATRAS IR VADOVAS
Vilniaus universiteto teatro dramos trupė „Minimum“
. Vadovas Rimantas Venckus