LNKC logotipas

Dainų diena 2018
Pora už poros 2020

 

 

 

Dėl šalyje paskelbto karantino suaugusiųjų liaudiškų šokių kolektyvų konkursinio festivalio „Pora už poros“ regionų ir nacionalinis turai atidedami vėlesniam laikui (nukelta į 2021 m.).

Apie šių turų organizavimą informuosime atskiru raštu

Informaciją teikia Lietuvos nacionalinio kultūros centro Mėgėjų meno skyriaus choreografijos specialistė, „Pora už poros“ koordinatorė Gražina Kasparavičiūtė, tel. 8 615 73 258, el. paštas grazinakas@gmail.com

 

2020-aisiais lietuviškam sceniniam šokiui sukanka 115 metų. Kitų metų balandį ir gegužę Lietuvos nacionalinis kultūros centras organizuoja XIII Lietuvos suaugusiųjų liaudiškų šokių kolektyvų konkursinį festivalį „Pora už poros“, kuris šį kartą bus skiriamas šiai sukakčiai kuo plačiau ir įspūdingiau paminėti. Konkursu siekiama puoselėti sceninių liaudies šokių tradicijas, ugdyti liaudiškų šokių kolektyvų sceninę kultūrą, skatinti kūrybinę veiklą, sceninės choreografijos plėtotę, kelti meninį lygį, atnaujinti repertuarą ir tarpusavyje dalytis patirtimi. Festivalyje kviečiamos dalyvauti valstybinių bei privačių kultūros įstaigų ar studijų, bendrojo ugdymo ir aukštųjų mokyklų bei kitų institucijų jaunimo, merginų, vyresniųjų ir senjorų liaudiškų šokių grupės.

RAŠTAS

NUOSTATAI

PARAIŠKA

Plačiau apie konkursą...

Konkursą sudaro trys turai – vietinis (I), regioninis (II) ir nacionalinis (III). Iki kovo 15 d. vietinį turą šokių grupėms laisva forma organizuoja miestų ir rajonų savivaldybių kultūros skyriai, kultūros centrai arba patys šokių kolektyvų vadovai, II ir III turus balandį ir gegužę rengia Lietuvos nacionalinis kultūros centras.