Dainų diena 2018
Tegyvuoja teatras 2008

                     Lietuvos mėgėjų teatro šventė TEGYVUOJA TEATRAS III,

                            skirta Tarptautinei teatro dienai

2008 m. kovo 29 d.  14.00 val. Telšių Žemaitės Dramos teatre

 

Teatralizuotos šventės metu paskelbti nominantai ir laureatai šiose nominacijose:

 

      1. Nominacija  Ryškiausia sezono moters epizodinio vaidmens atlikėja

1. Jelena ZUBOVA už bobutės vaidmenį Visagino teatro studijos „Mėlynoji paukštė“ spektaklyje L. Kudriašovo „5 000 000S“ (režisierė Marina Šiškina)

2. Rima BELOVIENĖ už Marie de Neri vaidmenį Rokiškio liaudies teatro spektaklyje R. Abukevičiaus „Sarmatų palikuonys“ (režisierius Jonas Buziliauskas) 

3 Birutė LADIGIENĖ už emigrantės vaidmenį Pasvalio krašto muziejaus teatro spektaklyje A. Kutkauskienės „Keleivio byla“ (režisierius Gintaras Kutkauskas) 

 

2. Nominacija  Ryškiausias sezono vyro epizodinio vaidmens atlikėjas

1. Romualdas PAUGIS už emigranto vaidmenį Pasvalio krašto muziejaus teatro spektaklyje A. Kutkauskienės „Keleivio byla“ (režisierius Gintaras Kutkauskas) 

2. Robertas ČUTA už Antonijo vaidmenį Trakų karališkojo rūmų teatro spektaklyje Bomarše „Figaro vedybos“ (režisierė Irena Jocienė)    

3. Jonas BUZILIAUSKAS už Pranciškaus Nagurskio vaidmenį Rokiškio liaudies teatro spektaklyje R. Abukevičiaus „Sarmatų palikuonys“ (režisierius Jonas Buziliauskas) 

 

3. Nominacija  Ryškiausia sezono aktorė

1. Stanislava BERKLOVIENĖ už Natalijos Stepanovos vaidmenį Joniškio kultūros centro suaugusiųjų teatro spektaklyje A. Čechovo „Piršlybos“ (režisierė Violeta Jonkaitienė) 

2. Eglė KAZICKAITĖ už Ronjos vaidmenį Klaipėdos kultūros centro „Žvejų rūmai“ teatro „Be durų“ spektaklyje A. Lindgren „ Ronja plėšiko duktė“ (režisierė Angelė Juškevičienė)   

3. Aušra RAMANČAUSKAITĖ  už Džiuljetos vaidmenį Mažeikių kultūros centro mėgėjų teatro trupės „Visavi“ spektaklyje pagal V. Šekspyro „Romeo ir Džiuljeta“ (režisierė Daiva Gedvilienė)

 

      4. Nominacija  Ryškiausias sezono aktorius

1.Sigitas PALIULIS už Keleivio vaidmenį Pasvalio krašto muziejaus teatro spektaklyje A. Kutkauskienės „Keleivio byla“ (režisierius Gintaras Kutkauskas) 

2. Rimantas JACUNSKAS už Fiodoro Pantelejičiaus Nilovo vaidmenį Birštono kultūros centro teatro spektaklyje pagal A. Čechovo apsakymą „Kurpius ir nelabasis“ (režisierius Rimantas Jacunskas) 

3. Sigitas DAŠČIORAS už Vyto vaidmenį Rokiškio liaudies teatro spektaklyje T. A. Rudoko „Džiazas už dyka“ (režisierius Justinas Krisiūnas)

4. Jonas BUZILIAUSKAS už Strazdo vaidmenį Rokiškio liaudies teatro spektaklyje S. Gedos „Strazdas“ (režisierius Jonas Buziliauskas) 

       5. Nominacija  Ryškiausia sezono scenografija

1. Ėgilas SKUJA už scenografiją Biržų kultūros centro mėgėjų teatro spektakliui S. Mrožeko „Našlės“ (režisierė Vita VORIENĖ)   

2. Rimvydas PUPELIS už scenografiją Rokiškio liaudies teatro spektakliams R. Abukevičiaus „Sarmatų palikuonys“ ir S. Gedos „Strazdas“(režisierius Jonas Buziliauskas) 

3. Rimantas JACUNSKAS už scenografiją Birštono kultūros centro teatro spektakliui pagal A. Čechovo apsakymą „Kurpius ir nelabasis“ (režisierius Rimantas Jacunskas) 

4. Reda Uogintienė už scenografiją Pasvalio krašto muziejaus teatro spektakliui A. Kutkauskienės „Keleivio byla“ (režisierius Gintaras Kutkauskas) 

 

        6.Nominacija  Ryškiausia muzika spektaklyje

1. Rimas TAMOŠIŪNAS už muziką Pasvalio krašto muziejaus teatro spektakliui A. Kutkauskienės „Keleivio byla“ (režisierius Gintaras Kutkauskas) 

2. Žilvinas BARONAS už muziką Rokiškio liaudies teatro spektakliui R. Abukevičiaus „Sarmatų palikuonys“ (režisierius Jonas Buziliauskas) 

3. Asta LIUKPETRIENĖ ir Sigitas REPŠYS už muziką Pasvalio kultūros centro šokio teatro „Tango and“ spektakliui „Prologas“ (režisierė Asta Liukpetrienė, choreografas Sigitas Repšys)

4. Audrius TRAKUMAS už muziką Klaipėdos kultūros centro „Žvejų rūmai“ teatro „Be durų“ spektakliui A. Lindgren „ Ronja plėšiko duktė“ (režisierė Angelė Juškevičienė)  

 

       7. Nominacija  Ryškiausia nacionalinės dramaturgijos interpretacija

1. Rokiškio liaudies teatro spektaklis R. Abukevičiaus „Sarmatų palikuonys“ (režisierius Jonas Buziliauskas) 

2. Pasvalio krašto muziejaus teatro spektaklis A. Kutkauskienės „Keleivio byla“ (režisierius Gintaras Kutkauskas) 

3. Rokiškio liaudies teatro spektaklis  S. Gedos „Strazdas“(režisierius Jonas Buziliauskas) 

4. Jonavos savivaldybės teatro spektaklis J. Andriulevičiaus  „Kiaulių gatvės gyvenimas“ pagal J. Grušą (režisierius Jonas Andriulevičius) 

 

        8. Nominacija  Ryškiausias sezono spektaklis

1. Pasvalio krašto muziejaus teatro spektaklis A. Kutkauskienės „Keleivio byla“ (režisierius Gintaras Kutkauskas) 

2. Birštono kultūros centro teatro spektaklis pagal A. Čechovo apsakymą „Kurpius ir nelabasis“ (režisierius Rimantas Jacunskas) 

3. Rokiškio liaudies teatro spektaklis S. Gedos „Strazdas“(režisierius Jonas Buziliauskas) 

4. Pasvalio kultūros centro šokio teatro „Tango and“ spektaklis „Prologas“ (režisierė Asta Liukpetrienė, choreografas Sigitas Repšys)

 

          9. Nominacija  Ryškiausias sezono debiutas

1.Violeta JONKAITIENĖ už Joniškio kultūros centro suaugusiųjų teatro spektaklio A. Čechovo „Piršlybos“ režisūrą 

2. Laima DIDŽBALIENĖ už Radviliškio r.  Alksniupių mėgėjų teatro spektaklio L. Didžiulienės „Lietuvaitės“ režisūrą   

3. Irena JOCIENĖ už Trakų karališkojo rūmų teatro spektaklio Bomarše „Figaro vedybos“ režisūrą

 

   

       10.Nominacija  Už nuopelnus Lietuvos mėgėjų teatrui

1. Stasė Surkevičienė (Vilnius)

2. Julija Stepankienė  (Panevėžys)

3. Sofija Kanaverskytė (Klaipėda)

 

 

Visiems  nominuotiesiems kūrėjams  buvo įteikti Lietuvos liaudies kultūros centro ir Lietuvos mėgėjų teatro sąjungos diplomai, o 12-kai laureatų – statulėlės TEGYVUOJA TEATRAS (statulėlės įteiktos paryškintiems nominantams)