Dainų diena 2018
Naujienos
Suaugusiųjų liaudiškų šokių kolektyvų konkursinis festivalis „Pora už poros“ keliamas į 2021 m.
2020-11-11

 

Vienas seniausių šio žanro renginių, suburiantis jaunimo ir vyresnio amžiaus šokėjų grupes bei ansamblius iš visos Lietuvos – liaudiškų šokių konkursas „Pora už poros“, atsižvelgiant į susidariusią situaciją šalyje, keliamas į 2021 m. vasarą.

Nuo 1969 m. rengiami konkursiniai festivaliai įrodė, kad šis renginys turi savo vertę ir kilnius siekius. „Pora už poros“ rengėjai – Lietuvos nacionalinis kultūros centras – sudaro galimybę į festivalį atvykti šokėjams iš visų šalies rajonų centrų ir miestelių. Tai stimulas toliau plėtoti jų veiklą. Kolektyvų vadovai konkursuose įgyja daugiau patirties, ugdoma sceninė šokių atlikimo kultūra, meninis skonis. Varžytuvėse pelnyti aukšti rezultatai suteikia galimybę kiekvienam šokių kolektyvui toliau varžytis dėl kasmetės „Aukso paukštės“ nominacijos ir skatina aktyviai rengtis Lietuvos dainų šventėms.

Informaciją teikia Lietuvos nacionalinio kultūros centro choreografijos specialistė Gražina Kasparavičiūtė, tel.: +370 615 73 258 el. paštas kasparas@lnkc.lt