ŠIMTAKOJIS 2007
BAIGIAMŲJŲ ŠVENČIŲ DALYVIAI
Jurbarkas
Jaunimo teatrai diplomantai apdovanoti „Šimtakojo2007” statulėlėmis:
1. Jurbarko kultūros centro vaikų ir jaunimo teatras „Vaivorykštė“
L. Klemkaitės ŽAIDIMAS BE TAISYKLIŲ
Režisierė Birutė Šneiderienė
2. Jonavos savivaldybės teatro jaunimo studija
Žemaitės TRYS MYLIMOS
Režisierė Živilė Martinaitienė
3. Šakių „Varpo“ vid. m - klos dramos studija
L. S. Černiauskaitės IŠLAISVINKIT AUKSINĮ KUMELIUKĄ
Režisierė Vilija Meškaitienė
4. Klaipėdos jaunimo centro vaikų ir jaunimo teatras „Svajonė“
ANTIKOS ESKIZAI. ANTIGONĖ pagal Sofoklio tragediją „Antigonė“
Režisierė Mira Kolaitytė
5. Rokiškio kultūros rūmų jaunimo teatro studija improvizaciją LIFTAS
Režisierius Justinas Krisiūnas
6. Ignalinos gimnazijos teatras „Iki“
S. Smirnovos MĖNULIS TURI VEIDĄ
Režisierė Jolanta Narbutaitienė
7. Vilniaus vaikų ir jaunimo teatro studija „Elementorius“
S. van Lohuizen TRYS SENUKAI, KURIE NENORĖJO MIRTI
Režisierius Gediminas Storpirštis
8. Vilniaus V. Kačalovo gimnazijos teatro studija „Arlekinas“
Etiudų spektaklis DRYŽUOTASTAŠKASNET
Režisierė Tatjana Timko
Pelniusieji „Šimtakojo 2007” diplomus:
9. VšĮ Vilniaus teatro mokykla „Aš esu“
I. Ilfo ir J. Petrovo DVYLIKA KĖDŽIŲ
Režisierė Laimutė Gudaitė
10. Anykščių J. Biliūno gimnazijos dramos studija
A. Navalinsko TYLA pagal J. Ivanauskaitės romaną „Pragaro sodai“
Režisierius Arvydas Navalinskas
11. Anykščių A. Vienuolio gimnazijos teatras „+ -“
R. Šerelytės STOGLANGIS
Režisierė Galina Germanavičienė
12. Marijampolės kultūros centro teatro studija „Gaja“
PRIIMK MANE, PASAULI pagal V. Duobos pjesę „Ar tai svarbu?“
Režisierė Vita Gvazdaitienė
13. Garliavos Jonučių vid. m-klos jaunimo dramos studija „Vaidyba“
A. Hilling ŽVAIGŽDĖS
Režisierius Jonas Daraškevičius
14. Kauno Šilainių vid. m – klos teatro studija „Etiudas“
V. V. Landsbergio OBUOLIŲ PASAKOS
Režisierė Daiva Stasiulevičienė
15. VšĮ teatro mokyklėlė „Mano teatras“ prie KVADT
K. Šagor N – 16
Režisierius Tomas Erbrėderis
16. Šiaulių vaikų ir jaunimo teatro studija „Kompanija šauni“
M. Burgess HEROINAS
Režisieriai Dalė ir Virginijus Dargiai
17. Kretingos teatras studija „Atžalynas“
V. Železnikovo BAIDYKLĖ
Režisierė Auksė Antulienė
18. Panevėžio J. Miltinio vid. m – kla
R. Leonavičiaus IŠ TAŠKO A Į TAŠKĄ C
Režisierius Rokas Leonavičius
19. Klaipėdos „Aitvaro“ gimnazijos teatras „Talismanas“
N. Koliados PAVOJINGI ŽAIDIMAI FANTAIS
Režisierė Galina Semionova
20. Elektrėnų „Versmės“ gimnazijos teatro studija
FAUSTAS pagal 10 – 12 klasių moksleivių kūrybą
Režisierė Elvyra Kasperavičiūtė
Plungė
Vaikų teatrai diplomantai apdovanoti „Šimtakojo 2007” statulėlėmis:
1. Plungės kultūros centro vaikų ir jaunimo teatras „Saula“
H. K. Anderseno SNIEGO KARALIENĖ
Režisieriai: Sigita ir Romas Matuliai
2. Klaipėdos Jaunimo centro vaidybos studija „Trepsė“
J. Januškevičiūtės PARŠIUKAS IKARAS
Režisierė Rimutė Svytytė
3. Šiaulių vaikų ir jaunimo teatro studija „Kompanija šauni“
V. Palčinskaitės „GELEŽINĖS PRINCESĖS DIENA“
Režisieriai: Dalė ir Virginijus Dargiai
4. Pasvalio kultūros centro vaikų ir jaunimo dramos studija
H. K. Anderseno „TIKRA – NETIKRA PASAKA“
Režisierė Asta Liukpetrienė
5. Joniškio vaikų ir jaunimo teatras „Bendraamžiai“
LABAS, PEPE!, A. Butkaus inscenizacija pagal A. Lindgren knygą „Pepė Ilgakojinė“
Režisierius Arvydas Butkus
6. Vilniaus V. Kačalovo gimnazijos teatro studija „Arlekinas“
A. Puškino BUVO BUVO – KAIP NEBUVO“
Režisierė Tatjana Timko
7. Jonavos meno mokykla
DIENORAŠTIS pagal K. Olfsen‘o knygą „Berto dienoraštis“
Režisierė Živilė Martinaitienė
8. Ignalinos Č. Kudabos pagr. m-klos teatras „Iki“
Pagal L. Sachor apysaką BERNIUKAS MERGAIČIŲ TUALETE
Režisierė Jolanta Narbutaitienė
9. Kauno vaikų ir jaunimo teatras „Vilkolakis“
S. Ivanauskaitės RAUDONKEPURYTĖ
Režisierė S. Ivanauskaitė
10. Kretingos teatras studija „Atžalynas“
D. Čepauskaitės BULVINĖ PASAKA
Režisierė Auksė Antulienė
11. Alytaus darželis mokykla „Drevinukas“
R. Šerelytės DVYLIKA BROLIŲ, JUODVARNIAIS LAKSTANČIŲ
Režisieriai: Ieva Ivanauskienė ir Jonas Gaižauskas
12.Visagino vaikų kūrybos namų klasikinio šokio teatras,
I. Stravinskio PETRUŠKA
Režisierė Tatjana Ježova
13. Sasnavos vaikų ir jaunimo teatras „Jaunuolynas“
Pagal J. Degutytės pasaką GĖLIŲ MERGYTĖ IR ŠALTINĖLIS
Režisierė Birutė Labutytė
14. Panevėžio „Vyturio“ vid. m – klos dramos kolektyvas
A. Nanetti MANO SENELIS BUVO VYŠNIA
Režisierė Nijolė Norbutienė
15. Pandėlio meninio lavinimo centro teatrinės raiškos studija
KALIAUSĖ K. Ostrausko pjesės „Kaliausės mirtis“ motyvais
Režisierė Sonata Babickienė